http://omdc.zhitomir.ua/
Телефон КНП ОМКДЦ
47-49-19

Урядова «гаряча лінія»
1545

Управління охорони здоров'я
47-44-22

Міністерства охорони здоров’я
0-800-801-333
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради
Телефон ОМКДЦ
(0412) 47-36-90
(068) 133-53-57

м. Житомир, вул. Пушкінська, 1

Наші підрозділи

Відбулося сумісне засідання терапевтичного та кардіологічного товариств

13 грудня 2018, переглядів: 1025

     12.12.2018р. відбулося  сумісне  засідання терапевтичного та кардіологічного товариств за участю фахівців  ДУ «Національний      науковий центр «Інститут  кардіології ім. акад. М..Д.Стражеска» . В роботі товариства взяли участь кардіологи, терапевти та лікарі загальної практики-сімейної медицини.

     Про проблеми в діагностиці та лікуванні серцевої недостатності доповів експерт управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації за напрямом «Кардіологія»  В.М. Галаган.
     З доповіддю «Комбінована блокада неприлізину та рецепторів ангіотензину ІІ – новий напрямок у лікуванні ХСН» виступив завідувач відділу серцевої недостатності Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» доктор мед.наук, професор Л.Г.Воронков. Він зазначив, що серцева недостатність є розповсюдженим і фінансово витратним клінічним синдромом, асоційованим зі значною захворюваністю і зменшенням тривалості життя, уражуючи 1-2% дорослих у розвинених країнах. Своєчасна діагностика та використання сучасних ефективних методів лікування знижує смертність і покращує якість життя.
     Про сучасні підходи до подолання тяжкої рефрактерної серцевої недостатності  розповіла канд. мед. наук,старший науковий співробітник відділу серцевої недостатності ННЦ«Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» Н.А.Ткач.
     Про клінічні та терапевтичні особливості лікування хронічної серцевої недостатності у пацієнтів з цукровим діабетом та про роботу Експертно-консультативного  центру тяжкої рефрактерної серцевої недостатності ДУ «Національний      науковий центр «Інститут  кардіології ім. акад. М..Д.Стражеска» ознайомив присутніх керівник центру професор Л.Г.Воронков.
    З клінічними дослідженнями, що проводяться в КЛВ «Науково-дослідний центр» ЦМЛ№1 присутніх проінформував зав.відділу клінічних досліджень канд. м.н.  доц. І.І.Вишнивецький.

   повернутися назад