http://omdc.zhitomir.ua/
Телефон КУОМКДЦ
22-78-24

Урядова «гаряча лінія»
1545

Управління охорони здоров'я
47-44-22

Міністерства охорони здоров’я
0-800-801-333
ОМКДЦ
Телефон ОМКДЦ
(0412) 47-36-90
(068) 133-53-57

м. Житомир, вул. Пушкінська, 1

Наші підрозділи

Звіт по проведенню товариства невропатологів.

25.10.2017р. відбулося планове засідання товариства невропатологів Житомирської області, в якому взяли участь лікарі-невропатологи області, лікарі-нейрохірурги, запрошені доповідачі з національної академії післядипломної освіти м.Харкова та м.Києва.

      В ході засідання було заслухано доповідь обласного позаштатного невропатолога на тему: «Аналіз роботи неврологічної служби області за ІІІ квартал 2017року, аналіз показників первинного виходу на інвалідність - проблеми, шляхи вирішення.», озвучено основні проблемні питання кожного району та оговорено шляхи ї вирішення.

        На засідання завітав професор, доктор мед.н. КМАПО Черній В.І. з доповідю на тему: «Надання допомоги хворим з цереброваскулярною патологією». Основними акцентами лекції були надання допомоги пацієнтам при гострих порушеннях згідно міжнародних протоколів, ведення пацієнтів в реанімаційних відділеннях, сучасні нові  аспекти фармакологічного попередження ускладнень.

         Питання Європейських критеріїв якості надання допомоги хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу висвітлила доповідач Чемер Н.М. завідувачка інсультним блоком обласної лікарні м. Київ. Також доповідач розповіла про міжнародний реєстр інсультів RESQ, де участь в реєстрації брала Україна в тому числі і Житомирська область.

          Ведення пацієнтів згідно клінічних діагностичних критеріїв для хвороби Паркінсона Міжнародного товариства рухових розладів висвітлила обласний позаштатний невропатолог,зробивши акцент на клінічних даних та особливостях лікування даної категорії хворих. Особлива увага приділена також була соціальній реабілітації.

     Нові можливості корекції когнітивних порушень прокоментувала професор,доктор мед.н. ХМАПО Дубенко О.Є. зробивши акцент на типах порушеннь,можливостях лікування.

      В ході засідання було заслухано райневрологів Баранівського, Малинського, Новоград-Волинського, Олевського районів.

      Стан проведення тромболітичної терапії області було обговорено з райневропатологами м. Бердичева,м. Коростеня,Житомирського району,м. Житомира,м. Новоград-Волинського.

  Обласний позаштатний невропатолог                                  Герасимчук Н.Л.повернутися назад